Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Кленовий лист - військове видання" 31,1 грам 2018 р.

  Відомо, що колекційні монети а також інвестиційні монети, щоб зробити їх (навіть) привабливішими, можуть мати різну обробку. Позолочений, кольоровий, покритий чорною платиною, витриманий ("Античний оздоблення"), ... для уяви немає меж. Максимальний тираж: 500 штук по усьому світі.
  Доступність : Немає в наявності
  Стара ціна : 2800 грн
  1800 грн
  i h

   На аверсі монети викарбувано профіль королеви Англії, Єлизавети II. Вгорі, по колу монети напис ELIZABETH II - ЄЛИЗАВЕТА II.

  Внизу, по колу монети напис 5 DOLLARS 2018.

  На реверсі цієї монети зображені два схрещених карабіна, фон замаскований.

  Характеристики
  Номінал5
  Проба9999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типколлекционная
  ТематикаІнші монети
  КраїнаКанада
  Діаметр38 мм
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Китайська Панда - найпопулярніша інвестиційна монета Китайської Народної Республіки. Вперше була випущена в 1983 (APMEX), як законний платіжний засіб Китайського Центрального банку. Це перша срібна інвестиційна монета з щорічно мінливих дизайном. Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про Великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  2400 грн 1600 грн