Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Коала" 2020 1 унція

  Срібна монета «Коала» 2020 року - це 12 випуск з однойменної колекції «Коала» від Австралійського монетного двору. Всі монети в серії присвячені коалі і зображують цього чудесного ведмедика, але кожна монета має унікальний дизайн.
  Доступність : Немає в наявності
  0 грн
  i h

  Всі монети з серії «Коала» карбуються  з чистого срібла 9999 проби вагою одна унція. Монета «Коала» 2020 року викарбувана обмеженим тиражем 300 000 шт. Найстаріший монетний двір Australian Perth Mint як виробник, і уряд Австралії, котрий підтверджує монету «Коала» як повноцінну платіжнуї одиницю на території країни емітента, гарантують монеті інтерес колекціонерів та інвесторів у всьому світі.

  Аверс - зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, створений Джоді Кларк, і вказаний номінал монети.

  Реверс - зображує коалу, яка обіймає стовбур дерева. Автором дизайну реверсу монети 2020 року став  Ing Ing Jong.

   

   

  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.103 г
  Тип инвестиционная
  Тематика Флора і фауна
  Якість пруф
  Країна Австралия и Океания
  Діаметр 40,60 мм
  Рік випуску 2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY"

  Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY"

  Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY" - одна з найпопулярніших інвестиційних монет у світі. Присвячений Леді Ліберті, яка зображена йдущою на тлі сонячних променів.
  990 грн
   Зображення Леопард. Африканські дикі тварини, 31,1 грам Silver Leopard 2020

  Леопард. Африканські дикі тварини, 31,1 грам Silver Leopard 2020

  Це третя монета з зображенням леопарда в серії африканських диких тварин. Леопарди - одиночні тварини, вони не живуть в сім'ях, але мають сильну материнську зв'язок. Новонароджені леопарди надзвичайно вразливі і повністю залежать від мами в харчуванні і захисті.
  1200 грн
   Зображення 50-я річниця посадки на Місяць "50th Anniversary of the Moon Landing" 2019

  50-я річниця посадки на Місяць "50th Anniversary of the Moon Landing" 2019

  50-я річниця посадки на Місяць - це колекційне твір, що містить 1 унцію .999 чистого срібла. Срібна ювілейна монета має обмежений тираж всього 25 000 штук. На аверсі зображено зображення королеви Єлизавети II за малюнком Яна Ранка-Бродлі. Напис на краю говорить: «Єлизавета II», «Австралія 2019» та номінал монети. На реверсі зображений космонавт у скафандрі, космічна ракета «Аполлон-11» і культовий слід космічних черевик - легендарного символу перших людських кроків на поверхні Місяця. Зображення доповнюється гравіюванням «50-РІЧЧЯ МІСЯЧНОЇ ПОСАДКИ» та інформацією про деномінацію, вазі і чистоті металу. Реверс виконаний по дизайну Адама Болла.
  1200 грн