Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Коала" 2020 1 унція

  Срібна монета «Коала» 2020 року - це 12 випуск з однойменної колекції «Коала» від Австралійського монетного двору. Всі монети в серії присвячені коалі і зображують цього чудесного ведмедика, але кожна монета має унікальний дизайн.
  Доступність : 13 в наявності
  810 грн
  i h

  Всі монети з серії «Коала» карбуються  з чистого срібла 9999 проби вагою одна унція. Монета «Коала» 2020 року викарбувана обмеженим тиражем 300 000 шт. Найстаріший монетний двір Australian Perth Mint як виробник, і уряд Австралії, котрий підтверджує монету «Коала» як повноцінну платіжнуї одиницю на території країни емітента, гарантують монеті інтерес колекціонерів та інвесторів у всьому світі.

  Аверс - зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, створений Джоді Кларк, і вказаний номінал монети.

  Реверс - зображує коалу, яка обіймає стовбур дерева. Автором дизайну реверсу монети 2020 року став  Ing Ing Jong.

   

   

  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.103 г
  Тип инвестиционная
  Тематика Флора і фауна
  Якість пруф
  Країна Австралия и Океания
  Діаметр 40,60 мм
  Рік випуску 2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Древо життя в тому чи іншому вигляді зустрічається в різних культурах, які не були пов'язані між собою спочатку. Назв цього символу дано безліч - Світове Древо, Стіл Миру і багато інших. Його коріння, гілки та стовбур взаємозалежні і пов'язані між собою. Іноді древо життя зображують з плодами або квітами на гілках.
  780 грн
   Зображення Австралійська Кукабарра 2020

  Австралійська Кукабарра 2020

  Монета "Австралійська кукабурра" є прекрасним поєднанням якості і дизайну. Монети серії Австралійська кукабурра вперше були випущені в 1990 році. Кукабурри (або Сміхотливі зимородки) -належить до родини зимородкових , водяться в саванах і рідколісся Австралії і на Новій Гвінеї. Всього 4 види. Кукабурри знамениті своїми криками, дуже схожими на людський сміх (звідси їх назва). Крик починається, як низький «ікающий» смішок, який переходить в пронизливе «ха-ха-ха». Кукабурра на ім'я Оллі (Olly) була одним з талісманів Літніх Олімпійських Ігор 2000 року в Сіднеї.
  900 грн
   Зображення Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Монетний двір Royal Australian Mint представив абсолютно нову серію на тему австралійських корабельних аварій. Перша в світі монета - Batavia, трикутної форми, відкриває серію Australian Shipwrecks. Батавия - галеон Голландської Ост-Індської компанії. Був побудований в 1628 році на судноверфі в Амстердамі. Зазнав аварію корабель під час свого першого рейсу.
  900 грн