Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Кохання в повітрі"

  Монетний двір Польщі викарбував від імені африканської Республіки Камерун монету подарунок зі срібла з селективним фарбуванням під назвою «Love is in the Air». Виконана кристально чистим сріблом, символом чистоти, вірності, щирості і зосередженості, монета «Кохання в повітрі» стане ідеальним подарунком для вашої коханої або коханого. Подарувавши її своїй коханій людині на День Святого Валентина, іменини, річницю весілля або просто так, ви зможете відродити романтику у ваших відносинах!
  Доступність : 2 в наявності
  3280 грн
  i h

  У центрі аверсу викарбуваний герб Республіки Камерун, в який вписаний рік випуску монети - «2021». Під гербом зліва позначений метал - «Ag 999», а праворуч знак монетного двору - «mw». Зверху півколом розміщено назву країни-емітента - «REPUBLIQUE DU CAMEROUN», а знизу номінал - «500 FRANCS CFA».

  На реверсі монети розміщено кольорова композиція, що зображує закоханих на повітряній кулі у формі великого серця з написом «Love is in the Air» (Любов літає в повітрі). Фоном зображенні служить оранжево-рожеве небо, стилізовані птахи, метелики, хмарки і ще один повітряна куля.

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Якістьпруф
  Країна – виробник товаруКамерун
  Рік випуску2021