Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Королева-воїн" 93,3 грам 2020 р.

  Острів Мен представив срібну монету, присвячену кельтській королеві воїнів Боудіка (Boudica). 5 фунтів випущені тиражем 999 штук і увічнили в пам'яті дивовижну жінку, здатну боротися пліч-о-пліч з чоловіками. За словами істориків, вона була змушена очолити повстання після того, як її чоловік, король Прасутаг помер і римляни захопили її землі, принизивши її та її сім’ю. Боудіка, чиє ім’я означає “Перемога”, присягнулася помститися. Ця королева-воїн привела свої сили до захоплення трьох найбільших міст, населених римлянами. Бракувало лише перемоги в останній битві, щоб повністю вигнати римлян з Англії … Боудікка служила джерелом натхнення для незліченних поколінь, в тому числі для британських королев Вікторії і Єлизавети. Ця срібна монета унікальної форми вагою 3 унції з ультра високим рельєфом і обробкою під старовину віддає данину поваги Боудіці. На монеті вона зображена гордо одягненою в бойове спорядження з сокирою в руці. Блискуча відполірована сокира чудово контрастує з античної обробкою поверхні монети. На задньому плані зображено абстрактний візерунок Вóрон, який був і залишається потужним символом британського народу. Вóрони – птахи, що досі є під охороною в Лондонському Тауері. Придбайте частину цієї захоплюючої історії, яка надихає на великі звершення!
  Доступність : 1 в наявності
  24000 грн
  i h

  На аверсі монети 5 фунтів помістили зображення королеви Єлизавети II. Навколо профілю йде напис «QUEEN ELIZABETH II ISLE of MAN 2020 / FIVE POUNDS» (позначення правителя, країни і року випуску, а також номіналу). Присутній декор кельтськими народними візерунками.

  На реверсі срібної монети зображена королева, що сидить на дерев'яному пні. Жінка тримає в правій руці бойову сокиру, а біля її ніг лежить шолом. У верхній частині монети знаходиться напис BOUDICA / WARRIOR QUEEN («Боудіке / королев воїнів»).

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Вага93.3
  Проба999
  Країна – виробник товаруОстрів Мен
  Діаметр55 мм
  Рік випуску2020