Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Кришталева монета - Рік Бика" 31.1 грам 2021 р.

  Унікальна срібна монета прикрашена чеським кришталем "Кришталева монета", являє собою знак китайського зодіаку 2021 року бика. Східний Зодіак, також відомий як Китайський Зодіак, містить дванадцять знаків - дванадцять тварин, які представляють дванадцять темпераментів з позитивними та негативними рисами. На відміну від класичного гороскопу, який використовується в Європі, кожен із цих знаків належить цілому року, і як тільки всі тварини зміняться, дванадцятирічний цикл починається заново ... 2021 рік присвячений другій тварині китайського зодіаку-волу (бик). Чому віл другий? Легенда розповідає про Нефритового імператора, який правив небом і шукав когось, щоб охороняв його палац. Дванадцять тварин подали заяву на користь імператора - щур, віл, тигр, заєць, дракон, змія, кінь, коза, мавпа, півень, собака та свиня. Їхнє становище в палаці мала вирішити велика гонка. Сильний віл був улюбленцем, але він і гадки не мав, що розумний пацюк оселився на його спині, стрибнувши прямо перед фінішем і позбавивши його перемоги. ... Люди, народжені під знаком вола, вірні, віддані та сімейні. Вони цінують традиції, не люблять змін і воліють комфорт. Вони живуть у мирі і тиші, але як тільки хтось їх обурить, він чи вона зіткнеться зі злом ...
  Доступність : 1 в наявності
  7200 грн
  i h

  На зворотному боці монети представлено стилізоване зображення бика, доповнене декоративним орнаментом і вісьмома кришталевими каменями. Чесько-англійська напис ROK BUVOLA - YEAR OF THE OX доповнена відповідним китайським символом.

  На лицьовій стороні ви знайдете всі дванадцять тварин східного зодіаку. Оскільки монети Чеського монетного двору випускаються з іноземною ліцензією держави Самоа, на їх лицьовій стороні зображений його національний герб, ім'я та портрет королеви Єлизавети II, рік випуску 2021 і номінальна вартість 2 ДОЛАРА.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Проба999
  ПроисхождениеЕвропа
  СостояниеПревосходная
  КраїнаЧехия
  Діаметр50 мм.
  Наклад1000 шт.
  Якістьпруф
  Рік випуску2021