Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Лабрадор ретрівер" серія "Кращі друзі людини - собаки" 17,5 грам

  Монетний двір Польщі випустив серію монет «Кращі друзі людини», щоб підтвердити нерозривний зв'язок між людьми і собаками. З незапам'ятних часів ці чотириногі друзі віддано супроводжували людину. Собача натура підкорила серця широкого кола любителів домашніх тварин, для яких була виготовлена ця чудова колекція монет. Четверта монета в цій колекції присвячена Лабрадору. Серія включає в себе монети: Йоркширський тер'єр, Німецька вівчарка, Чихуахуа, Лабрадор ретрівер, Чау-чау, Кокер спаніель, Вест-хайленд-уайт-тер'єр. Лабрадор-ретривер є однією з найпопулярніших порід собак. Спочатку ця порода була виведена в якості робочої собаки, тому багато лабрадори все ще використовуються в якості подружейних собак, собак-поводирів, собак-рятувальників. Ці собаки відрізняються відсутністю агресії до людей і інших тварин, що компенсується їх пустощами. Дуже контактні з людиною, через що дуже легко піддаються навчанню і дресируванню. Лабрадори-ретривери - розумні, активні, грайливі, товариські собаки, вони завжди прагнуть догодити і хочуть з усіма подружитися. Вони чудово ладнають з дітьми.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі монети « Лабрадор ретрівер» в центральній частині монети розташований профільний портрет Її Величності королеви Єлизавети II. Нижче позначені: проба срібла - «Ag 999» і фірмовий знак Монетного двору Польщі - «m / w». По колу вигравірувані написи - «ELIZABETH II», «NIUE ISLAND», «1 DOLLAR», «2014».

  На реверсі срібної монети в центральній частині знаходиться багатобарвне зображення  Лабрадора ретрівера. На тлі - рельєфна сцена за участю  Лабрадора ретрівера і декоративні мотиви. У верхній частині півколом викарбувано назву породи англійською мовою - «LABRADOR RETRIEVER».

  Характеристики
  Номінал 1
  Происхождение Австралия и Океания
  Состояние Превосходная
  Матеріал срібло
  Вага 17.5 г
  Тип памятна
  Тематика Животные
  Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна Остров Ниуэ
  Діаметр 38,61 мм
  Рік випуску 2014