Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "LIBERATOR - PROOF RUTHENIUM" 31,1 грам, 2021 рік

  Ця срібна монета вирізняється своїм унікальним і захоплюючим дизайном. Вона відображає темну сторону і символізує боротьбу та мужність. Це колекційна монета, яка стане гідним доповненням до вашої колекції, а також чудовим подарунком для поціновувачів ексклюзивних монет. Монета поставляється у гарному футлярі разом із сертифікатом справжності. Обмежений тираж, лише 100 екземлярів по всьому світу!
  Доступність : 1 в наявності
  5330 грн
  i h

  На аверсі монети розташований череп, який символізує силу і відвагу. Навколо нього викарбувано слово "Liberator", що означає "визволитель". На задньому плані візерунок у вигляді колючого дроту.  Цей дизайн вирізняється увагою до деталей, що робить монету унікальною і неповторною.

   

   Реверс монети прикрашає зображення орла з розправленими крилами, озброєного сучасною зброєю. Це символізує силу та мужність. Вище розташований надпис, що вказує на вагу і пробу срібла: "1 oz 999.9 Fine Silver". В нижній частині зазначений рік випуску - 2021. Праворуч вказаний номінал - ONE SOUL". Бічний надпис "Dark Side" підкреслює темну сторону цієї монети.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр38.61 мм
  Номінал1
  Рік випуску2021