Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Liberty - Авраам Лінкольн" 1 долар США 2009

  Срібна пам'ятна монета "Liberty - Авраам Лінкольн" 1 долар США була випущена в ознаменування 200-річчя від дня народження 16-го президента Сполучених Штатів. Монета випущена в 2009 році зі срібла 900 проби вагою 26,73 грама.
  Доступність : 1 в наявності
  1950 грн
  i h

  Аверс - Зображено портрет Авраама Лінкольна, розроблений Джастіном Кунцем і скульптурний Доном Еверхарт. Портрет, який символізує силу і рішучість Лінкольна, був натхненний скульптурою Деніела Честера Френч, яка знаходиться в Меморіалі Лінкольна у Вашингтоні, округ Колумбія. Написи на лицьовому боці: «Ми віримо в Бога», «Свобода» і дата «2009».

  Реверс - Зображені останні 43 слова Геттисбергської звернення Лінкольна, оточені лавровим вінком. Центральна напис свідчить: «Ми тут твердо вирішили, що ці мертві не повинні померти марно - що цей народ під владою Бога отримає нове народження свободи - і що народний уряд буде народом для народу не зникне з землі». Напис вище свідчить «Сполучені Штати Америки», а написи на банерах нижче - «Один долар» і «E Pluribus Unum» з репродукцією підписи Лінкольна.

  Характеристики
  Номінал1 доллар
  Рік випуску2009
  Проба900
  КраїнаСША
  Матеріалсрібло
  Вага26.73 г
  Діаметр38,1 мм