Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Liberty - Марк Твен" 1 долар США 2016

  Срібний пам'ятний долар Марка Твена 2016 року. У кого не залишилися приємні спогади про читання "Пригод Тома Сойєра" або "Пригод Гекльберрі Фінна"? Семюел Ленгхорн Клеменс, псевдонім якого був Марк Твен, вплинув на американську культуру, як і деякі інші автори. Твен опублікував 28 книг, а також безліч оповідань, листів. Його пам'ятають за те, що він звертався до складних соціальних ситуацій, з якими стикалися американці свого часу. Його книги перекладені більш ніж на 75 мов, і багато хто з них до цих пір видаються. Ця програма пам'ятних монет є визнанням літературного і освітнього вкладу Марка Твена.
  Доступність : Немає в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Марка Твена, який тримає трубку з димом, що утворює силует Гека Фінна і Джима на плоту на задньому плані з написами «IN GOD WE TRUST», «LIBERTY» і «2016».
  На реверсі зображено ожилі персонажі з творів Марка Твена: лицар і кінь з «Янки з Коннектикуту при дворі короля Артура», жаба з «Знаменитої стрибаючої жаби з графства Калаверас» і Джим і Гек з «Пригод» Гекльберрі Фінн. Написи: "UNITED STATES OF AMERICA", "1 долар» і «E PLURIBUS UNUM».

  Характеристики
  Номінал1 доллар
  Рік випуску2016
  Проба900
  КраїнаСША
  Матеріалсрібло
  Вага26.73 г
  Діаметр38,1 мм