Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Лошадь BRUMBY" 31,1 грам, 2021 рік

  Згідно з переказами, коли в 1801 році солдата і скотаря Джеймса Брамбі перевели із Сіднея на Землю Ван-Дімена, він був змушений випустити кілька коней на волю. Це слово, відоме як коні Брамбі, а пізніше як «брамбі», означало диких коней. Натовпи брамбі, які сьогодні блукають австралійськими Альпами, походять від втрачених, покинутих або втекли коней, які в багатьох випадках належали раннім британським поселенцям, таким як Брамбі. Дикі, незалежні та успішно живуть у ворожому середовищі, брамбі стали національною іконою, яку багато хто вважає символом австралійського національного характеру.
  Доступність : Немає в наявності
  2200 грн
  i h

  Аверс: зображення королеви Єлизавети ІІ, а також надписи "ELIZABETH II AUSTRALIA 1 DOLLAR".

  Реверс зображення коня, а також надпис "AUSTRALIAN BRUMBY 2021 1 oz 9999 SILVER".

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  Вага31.1 г
  Номінал1
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло, «Біла хорта з Річмонда». 62,2 грам, White Greyhound of Richmond, Великобританія 2021

  Серія Звірі Королеви Срібло, «Біла хорта з Річмонда». 62,2 грам, White Greyhound of Richmond, Великобританія 2021

  Випущений фінальний реліз серії Звірі Королеви - «Біла хорта з Річмонда». Срібна монета «Біла хорта з Річмонда» викарбувана з чистого срібла 9999 проби вагою в 2 унції. Серія монет «Звірі Королеви» почалася в 2016 р з монети із зображенням Льва Англії. Серія складається з 10 зображень Звірів Королеви. Кожен персонаж серії був викарбуваний в монетах із золота, срібла і платини. Звірі або Чудовиська Королеви - це десять геральдичних статуй, що зображують родовід королеви Єлизавети II. Статуї були створені британським скульптором Джеймсом Вудфорд в 1953 році для коронації королеви і тимчасово встановлені неподалік від коронаційної церкви британської монархії. Сьогодні в Канадському історичному музеї в Оттаві виставлені гіпсові фігури Звірів Королеви висотою майже 2 метри.
  4000 грн
   Зображення Акція!! Серія Звірі Королеви Срібло "Білий кінь Ганновера" 2020 62.2 грама

  Акція!! Серія Звірі Королеви Срібло "Білий кінь Ганновера" 2020 62.2 грама

  РАСПРОДАЖА УЦЕНЁННЫХ МОНЕТ!!! Срібна монета "Білий кінь Ганновера" випущена в рамках серії "Звірі Королеви" в 2020 році. Монета викарбувана Королівським монетним двором Великобританії в 2020 році з чистого срібла 9999 проби вагою 2 унції. Спеціально для коронації Її Величності Королеви Єлизавети II, що пройшла 2 червня 1953 року в Вестмінстерському Абатстві, скульптор Джеймс Вудворт створив 10 статуй заввишки 1,8 метра. Всі вони зображували Звірів Королеви - Льва Англії, Єдинорога Шотландії, Чорного Бика з Кларенса, Сокола будинку Плантагенетів, Йеля з Бофорта, Білого Лева Мортимеров, Білого Коня Ганноверів, Грифона Едуарда III, Дракона Уельсу і Білу Борзу Річмондів. Скульптури уособлювали прихильників Англійської Королеви, Великі сімї Англії.
  4000 грн
   Зображення Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Whale" Кит 20 francs, 1 oz Silver

  Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Whale" Кит 20 francs, 1 oz Silver

  Ця красива монета - друга із серії монетного двору Гейгера під назвою «Дика природа світу». На монеті зображений найбільший ссавець в світі - кит.
  2000 грн