Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета Lunar II "Рік Тигра" 31,1 грам 2010 р.

  2010 рік за китайським місячним календарем рік Тигра. Австралійський Пертський монетний двір випустив в 2010 році монету з серії китайського місячного календаря, присвячену року Тигра, це другий випуск цієї серії. Монета викарбувана в якості законного платіжного засобу відповідно до австралійського закону про валюту 1965 року. Кожна з монет викарбувана з чистого срібла 999 проби.
  Доступність : Немає в наявності
  2550 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, а також на тій же стороні півколом по краю, позначена країна виробник «Австралія», рік випуску "2010", метал і чистота металу «Срібло 999».


  На реверсі срібної монети зображений Тигр, що лежить під деревом. Малюнок доповнює напис «Рік Тигра» і китайський ієрогліф «Тигр», а також тавро Пертського монетного двору у вигляді літери «P».

   

   

  Характеристики
  Номінал 1
  Происхождение Австралия и Океания
  Состояние Превосходная
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Проба 999
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Країна Австралия
  Рік випуску 2010
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Рік собаки кольорова" Lunar I, 62,2 грам, Австралія

  Срібна монета "Рік собаки кольорова" Lunar I, 62,2 грам, Австралія

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним. Особлива зовнішня привабливість австралійських Лунарів надає їм додаткову цінність крім простого інвестування. В оформленні кожної монети використана одна з 12 тварин - символів року за китайським календарем, що робить монети прекрасним подарунком або предметом колекціонування.
  3900 грн