Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета Марвел «Людина - павук» 2017 (Marvel's Spiderman)

  Серія монет, присвячена героям коміксу Марвел (Marvel), стартувала в 2017 р Це перший випуск серії, він присвячений Людині - павуку. Карбуються монети зі срібла 99,99 проби вагою в 1 унцію. Номінал монети - 1 долар Тувалу. Людина -павук або Spider-Man, справжнє ім'я Пітер Паркер - персонаж, супергерой, що з'являється в коміксах видавництва Marvel Comics, створений Стеном Лі та Стівом Дитко. З моменту своєї першої появи на сторінках коміксу Amazing Fantasy в серпні 1962 року, він став одним з найпопулярніших супергероїв. Чи і Дитко задумували персонажа як підлітка-сироту, вихованого дядьком і тіткою, який поєднує життя звичайного студента і борця зі злочинністю. Людина-павук отримав суперсилу, збільшену спритність, «павуче чуття», а також здатність триматися на прямовисних поверхнях і випускати павутину з рук з використанням приладу власного винаходу.
  Доступність : Немає в наявності
  3000 грн
  i h
  Реверс монети Марвел 2017 прикрашає Людина - павук на тлі павутини. У правій частині монети викарбувано логотип Marvel, в центрі - «Spiderman».
  На аверсі всіх монет Тувалу викарбувано портрет королеви Єлизавети II, автором якого є художник Ян Ренк-Бродлі.
  Монета поміщена в капсулу і тематичний оксамитовий мішечок.
  Характеристики
  Номінал 1
  Происхождение Австралия и Океания
  Состояние Превосходная
  Проба 999
  Наклад 50000 шт.
  Країна Тувалу
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 40,6 мм
  Рік випуску 2017
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета Марвел «Веном» 2020 (Marvel's Venom)

  Срібна монета Марвел «Веном» 2020 (Marvel's Venom)

  Серія монет, присвячена героям коміксу Марвел (Marvel), стартувала в 2017 р Це перший випуск серії, він присвячений Веному. Карбуються монети зі срібла 99,99 проби вагою в 1 унцію. Номінал монети - 1 долар Тувалу. Веном (в перекладі з англійської «отрута») - вигаданий персонаж, який з'являється в коміксах видавництва Marvel Comics, в основному пов'язаних з Людиною-павуком. Перша поява Венома відбулася в The Amazing Spider-Man в травні 1988 року. Спочатку виступав в якості суперлиходія, персонаж згодом набув статусу антигероя. Веном - це чорний інопланетний симбіот, розумна інопланетна істота липкої, практично рідкої форми. Подібно реальним симбіотам, для того, щоб вижити, він потребує носія, як правило, людину. Єднання з симбіотом надає його власнику надлюдські можливості. Злиття симбіота з людиною породжує сутність, відому як «Веном».
  1500 грн