Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Мексиканський Лібертад" 1.555 грам

  Рандомний рік випуску монети. Мексиканська монета Срібний Лібертад - це святкування незалежності Мексики від Іспанії. Хоча монета була введена в 1982 році, на ній зображені зображення, взяті із золотої монети Сентенаріо 1921 року, випущеної Мексиканським монетним двором в честь столітнього ювілею початку війни за незалежність Мексики. Починаючи з 1982 срібна монета Мексиканський Лібертад (Лібертад) щорічно карбується для інвесторів з усього світу. Прекрасний ангел з крилами прикрашає цю монету з самого початку її карбування, однак в 1996 році відбувся редизайн монети, щоб за словами Мексиканського монетного двору, зробити Лібертад ще більш привабливим.
  Доступність : 6 в наявності
  180 грн
  i h

  На аверсі монети зображено знаковий образ Крилатої Свободи. Цей символ відомий ще з часів мексиканської революції в 1820-х роках, а сьогодні статуя Крилатої Свободи стоїть на вершині мексиканської колони Перемоги в центрі Мехіко, де вона була зведена в 1921 році в ознаменування 100-річної незалежності від іспанського правління. Таке зображення стали використовувати в 2000-х роках. Всі варіанти дизайну зображують Крилату Свободу на тлі знаменитих мексиканських вулканів Попокатепетль і Істаксіуатль. Нанесений напис "1/20 ONZA PLATA PURA", рік, "LEY .999". Її дослівний переклад "1/20 УНЦІЯ ЧИСТОГО СРІБЛО", рік, "ПРОБА .999".

  На реверсі монети зображено національний герб Мексики. На зображенні білоголовий орел сидить на вершині кактуса, що бореться зі змією в дзьобі. Він оточений гравіюванням вінка і написом Estados Unidos Mexicanos.

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Вага 1.555 г
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Діаметр 16 мм
  Країна Мексика