Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Другий випуск з колекційної серії монет «Рівновага» вказує на важливість відповідального використання можливостей редагування генів для забезпечення балансу між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом. Анонс монети від монетного двору: "Вчені всього світу вже використовують редагування генів для лікування хвороб, модифікації рослин і тварин. Ці методи можуть докорінно змінити життя на землі, покінчити з голодом, врятувати зникаючі види тварин і рослин або просто змінити колір крилець метелика. Генетика дає великі надії, але також представляє величезну небезпеку незворотньої шкоди для здоров'я майбутніх поколінь, відкриває двері для нових форм соціальної нерівності, дискримінації та конфліктів.
  Доступність : 5 в наявності
  1350 грн
  i h

  Аверс: портрет королеви Єлизавети II всередині кола з радіальними променями, написи в колі: зверху ім'я королеви, знизу Токелау. По периметру спіраль генетичного коду, зверху і внизу написи на плашках з зазначенням ваги, проби срібла, номінал монети.

  Реверс: стилізована метелик з китайським символом рівноваги Інь-Ян на крилах, і спіраллю ДНК замість тіла, що зображає гармонію між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом, який зображений умовними рядками на задньому плані. Дата і назва серії Рівновага зверху і знизу монети.

  Характеристики
  Номінал5
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  КраїнаТокелау
  Рік випуску2019