Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Другий випуск з колекційної серії монет «Рівновага» вказує на важливість відповідального використання можливостей редагування генів для забезпечення балансу між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом. Анонс монети від монетного двору: "Вчені всього світу вже використовують редагування генів для лікування хвороб, модифікації рослин і тварин. Ці методи можуть докорінно змінити життя на землі, покінчити з голодом, врятувати зникаючі види тварин і рослин або просто змінити колір крилець метелика. Генетика дає великі надії, але також представляє величезну небезпеку незворотньої шкоди для здоров'я майбутніх поколінь, відкриває двері для нових форм соціальної нерівності, дискримінації та конфліктів.
  Доступність : 2 в наявності
  1800 грн
  i h

  Аверс: портрет королеви Єлизавети II всередині кола з радіальними променями, написи в колі: зверху ім'я королеви, знизу Токелау. По периметру спіраль генетичного коду, зверху і внизу написи на плашках з зазначенням ваги, проби срібла, номінал монети.

  Реверс: стилізована метелик з китайським символом рівноваги Інь-Ян на крилах, і спіраллю ДНК замість тіла, що зображає гармонію між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом, який зображений умовними рядками на задньому плані. Дата і назва серії Рівновага зверху і знизу монети.

  Характеристики
  Номінал5
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  СтанЧудова
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Країна – виробник товаруТокелау
  Рік випуску2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібло у вигляді монет 31.1 грам (1 унція)
   Зображення Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2022)

  Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2022)

  Монета випущена Новозеландським Монетним Двором, є продовженням серії срібних монет Хоксбілл Черепаха.
  1800 грн
   Зображення Срібна монета "Хай живе Людство - Vivat Humanitas" 31.1 грам 2020 р Токелау

  Срібна монета "Хай живе Людство - Vivat Humanitas" 31.1 грам 2020 р Токелау

  «Vivat Humanitas» перекладається як «хай живе людство (або людяність)» на ній зображені символи досягнень різних цивілізацій людства. Перша монета в серії присвячена писемності. Опис монети на сайті виробника: «« Ви не повинні втрачати віру в людство. Людство - це океан, якщо кілька крапель океану забруднені, океан не стане брудним ». - Махатма Ганді Серія Vivat Humanitas вказує на ідею гуманності, яка продовжує розвиватися і забезпечує вражаючі досягнення, незважаючи на всі конфлікти і розбіжності людей. Системи письма розвивалися в різних людських цивілізаціях. Спілкування в письмовій формі є однією з головних віх в розвитку людини, яка зробила людство унікальним ».
  2000 грн