Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Метелик махаон" серія Світ комах 15,5 грам, Палау 2013 р

  Махаон - одна з найбільших і яскравих денних метеликів, що мешкають на території Європи. Назву комасі придумав шведський натураліст Карл Лінней (1707-1778 рр.). Він запропонував систематизацію органічного світу, де кожній рослині і тварині присвоювалися дві латинських назви, перше з яких - рід, друге - вид. Частина лускокрилих комах Лінней виділив в рід метелики. Першу з них він назвав на честь міфічного лікаря-воїна Махаона - Papilio machaon (махаон з сімейства вітрильників). У нашій країні популяція цих метеликів невелика через кліматичних умов і людської діяльності.
  Доступність : 1 в наявності
  2460 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун з тризубом і русалка, що сидить зліва від нього, а також, розкритий скриня з грошима і напис RAINBOWS END, в нижній частині вказаний номінал - 2 долари, у верхній частині є напис - REPUBLIC OF PALAU, крім того з боків викарбувані 6 зірок, по три з лівої і з правої сторін.

  На реверсі монети присутнє кольорове зображення метелика і стилізована середовище його проживання (трава, чашечки квітів), зазначений рік карбування - 2013, крім того, є напис на латині - PAPILIO MACHAON.

   

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Номінал2$
  Проба925
  Тираж1000 шт.
  Вага15.55 г
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна – виробник товаруПалау
  Діаметр35 мм
  Рік випуску2013