Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Місячний дракон» 15,55 грам, 2024 рік

  Австралійська срібна монета «Місячний дракон» вагою 1/2 унції 2024 року — чудовий додаток до серії "Lunar Series III" від Пертського монетного двору, яка зачаровує як колекціонерів, так і інвесторів своїм унікальним поєднанням художнього дизайну та інвестиційної цінності. Ця монета, присвячена року Дракона, є не просто шматком дорогоцінного металу, а витвором мистецтва, що втілив у собі багату культурну спадщину та передові технології карбування.
  Доступність : 19 в наявності
  2050 грн
  i h

  На аверсі монети зображено вишуканий портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, створений у 2015 році Джоді Кларк. На цьому зображенні зображено королеву у віці 89 років, її голова прикрашена державною діадемою Георга IV.

   

   На реверсі монети зображено китайського дракона, виконаного Інг Інг Джонгом. Дизайн відображає величну та міфічну сутність дракона, символу влади та удачі в китайській культурі. Згорнуте тіло дракона і звернена вперед голова з водою, що тече з рота, є не просто художнім виразом, а й даниною культурному значенню монети.

   

  Монети "Lunar Series III", особливо Срібний Місячний Дракон 2024 року, просякнуті історією та символікою. Дракон, шанована постать у китайській культурі, символізує силу, удачу та процвітання. Випуск цієї монети присвячений 125-річчю Пертського монетного двору, що надає їй історичного значення. Незвичний дизайн дракона в поєднанні зі спадщиною Пертського монетного двору робить цю монету унікальним і цінним доповненням до будь-якої колекції.

   

   

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  Вага15.55 г
  Діаметр32,6 мм
  Номінал1/2
  Рік випуску2024
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Валлійський дракон" 31,1 грам, 2022 рік

  Срібна монета "Валлійський дракон" 31,1 грам, 2022 рік

  Валлійський дракон – геральдичний символ, який з'являється на національному прапорі Уельсу. Історично склалося так, що дракон часто використовувався для позначення валлійців у битвах проти саксів, бриттів і римлян, що вторгалися. З цієї причини цілком імовірно, що валлійці спочатку вибрали дракона як свою емблему, щоб вселити страх у серця своїх ворогів. Найстаріше зареєстроване використання дракона, як символу Уельсу міститься в «Історії Бріттонуму», написаній близько 829 року нашої ери, але поширена думка, що він був на бойовому прапорі короля Артура та інших древніх кельтських лідерів. Його зв'язок з цими лідерами, поряд з іншими свідченнями археології, літератури та документальної історії, змусив багатьох припустити, що він походить від більш раннього романо-британського національного символу. Під час правління монархів Тюдорів (самі за походженням валлійці) червоний дракон використовувався як опора на гербі англійської корони. Червоний дракон часто розглядається як символ всього валлійського та використовується багатьма державними та приватними установами. Ця монета є першою в серії "Heraldic Animal Series", вона має дуже обмежений тираж - лише 15 000 монет по всьому світу, що робить кожну монету ексклюзивною. Придбайте свою зараз!
  2460 грн