Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Місячний дракон» 31,1 грам, 2024 рік

  Австралійська срібна монета «Місячний дракон» вагою 1 унція 2024 року — чудовий додаток до серії "Lunar Series III" від Пертського монетного двору, яка зачаровує як колекціонерів, так і інвесторів своїм унікальним поєднанням художнього дизайну та інвестиційної цінності. Ця монета, присвячена року Дракона, є не просто шматком дорогоцінного металу, а витвором мистецтва, що втілив у собі багату культурну спадщину та передові технології карбування.
  Доступність : 17 в наявності
  2600 грн
  i h

  На аверсі монети зображено вишуканий портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, створений у 2015 році Джоді Кларк. На цьому зображенні зображено королеву у віці 89 років, її голова прикрашена державною діадемою Георга IV.

   

   На реверсі монети зображено китайського дракона, виконаного Інг Інг Джонгом. Дизайн відображає величну та міфічну сутність дракона, символу влади та удачі в китайській культурі. Згорнуте тіло дракона і звернена вперед голова з водою, що тече з рота, є не просто художнім виразом, а й даниною культурному значенню монети.

   

  Монети "Lunar Series III", особливо Срібний Місячний Дракон 2024 року, просякнуті історією та символікою. Дракон, шанована постать у китайській культурі, символізує силу, удачу та процвітання. Випуск цієї монети присвячений 125-річчю Пертського монетного двору, що надає їй історичного значення. Незвичний дизайн дракона в поєднанні зі спадщиною Пертського монетного двору робить цю монету унікальним і цінним доповненням до будь-якої колекції.

   

   

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,9 мм
  Номінал1
  Рік випуску2024
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2021р. США

  Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2021р. США

  Новий дизайн реверсу від Емілі Дамстра привернув увагу колекціонерів у всьому світі. У новому дизайні зображений самотній орел у польоті, що несе гілку дуба, ніби він прилітає, щоб збудувати гніздо. На аверсі монети зображено знаменитий дизайн Walking Liberty, який ви одразу впізнаєте. У вічному дизайні Адольфа Вайнмана навіть більше деталей, ніж будь-коли раніше, і тепер його ініціали навіть показані під девізом In God We Trust.
  2200 грн
   Зображення Срібна монета "Корабельна аварія Zeewijk" 31,1 грам 2021 р. Австралія

  Срібна монета "Корабельна аварія Zeewijk" 31,1 грам 2021 р. Австралія

  На цій унікальній монеті трикутної форми зображено Зевейк, один із затонувших кораблів Австралії, в 1 унції срібла .999 проби. У цьому випуску доступний обмежений тираж 20 000 монет. Кожна монета постачається в індивідуальній упаковці та унікальній трикутній захисній капсулі. Містить 1 унцію чистого срібла .999.
  2200 грн
   Зображення Золотий злиток 10 ГРАМ ARGOR-HERAEUS (новий)

  Золотий злиток 10 ГРАМ ARGOR-HERAEUS (новий)

  Злиток золота це надійна інвестиція в майбутнє. Золотий злиток зроблений відомої Швейцарської компанією Argor-Heraeus. Це велика швейцарська фірма-постачальник дорогоцінних металів, яка займається афінажем золота, срібла, платини і паладію. Злиток у фірмовій упаковці.
  40000 грн