Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Місячний дракон» 31,1 грам, 2024 рік

  Австралійська срібна монета «Місячний дракон» вагою 1 унція 2024 року — чудовий додаток до серії "Lunar Series III" від Пертського монетного двору, яка зачаровує як колекціонерів, так і інвесторів своїм унікальним поєднанням художнього дизайну та інвестиційної цінності. Ця монета, присвячена року Дракона, є не просто шматком дорогоцінного металу, а витвором мистецтва, що втілив у собі багату культурну спадщину та передові технології карбування.
  Доступність : 2 в наявності
  Стара ціна : 9020 грн
  6150 грн
  i h

  На аверсі монети зображено вишуканий портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, створений у 2015 році Джоді Кларк. На цьому зображенні зображено королеву у віці 89 років, її голова прикрашена державною діадемою Георга IV.

   

   На реверсі монети зображено китайського дракона в кольорі, виконаного Інг Інг Джонгом. Дизайн відображає величну та міфічну сутність дракона, символу влади та удачі в китайській культурі. Згорнуте тіло дракона і звернена вперед голова з водою, що тече з рота, є не просто художнім виразом, а й даниною культурному значенню монети.

   

  Монети "Lunar Series III", особливо Срібний Місячний Дракон 2024 року, просякнуті історією та символікою. Дракон, шанована постать у китайській культурі, символізує силу, удачу та процвітання. Випуск цієї монети присвячений 125-річчю Пертського монетного двору, що надає їй історичного значення. Незвичний дизайн дракона в поєднанні зі спадщиною Пертського монетного двору робить цю монету унікальним і цінним доповненням до будь-якої колекції.

   

   

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,9 мм
  Номінал1
  Рік випуску2024