Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Місячний дракон» PROOF 31,1 грам, 2024 рік

  Австралійська срібна монета «Місячний дракон» вагою 1 унція 2024 року — чудовий додаток до серії "Lunar Series III" від Пертського монетного двору, яка зачаровує як колекціонерів, так і інвесторів своїм унікальним поєднанням художнього дизайну та інвестиційної цінності. Ця монета, присвячена року Дракона, є не просто шматком дорогоцінного металу, а витвором мистецтва, що втілив у собі багату культурну спадщину та передові технології карбування.
  Доступність : 5 в наявності
  4920 грн
  i h

  На аверсі монети зображено вишуканий портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, створений у 2015 році Джоді Кларк. На цьому зображенні зображено королеву у віці 89 років, її голова прикрашена державною діадемою Георга IV.

   

   На реверсі монети зображено китайського дракона, виконаного Інг Інг Джонгом. Дизайн відображає величну та міфічну сутність дракона, символу влади та удачі в китайській культурі. Згорнуте тіло дракона і звернена вперед голова з водою, що тече з рота, є не просто художнім виразом, а й даниною культурному значенню монети.

   

  Монети "Lunar Series III", особливо Срібний Місячний Дракон 2024 року, просякнуті історією та символікою. Дракон, шанована постать у китайській культурі, символізує силу, удачу та процвітання. Випуск цієї монети присвячений 125-річчю Пертського монетного двору, що надає їй історичного значення. Незвичний дизайн дракона в поєднанні зі спадщиною Пертського монетного двору робить цю монету унікальним і цінним доповненням до будь-якої колекції.

   

   

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,9 мм
  Номінал1
  Рік випуску2024