Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "місячно-сонячний календар - Травень" 10грам 2013 р. Ніуе

  Ця нова серія із 12 колекційних монет присвячена чарівному календарю щастя місячно-сонячному календарю. Монети прикрашені унікальним дизайном та прикрашені кристалами Сваровські. Цей особливий спосіб вимірювання часу був добре відомий і використовувався в різних культурах, починаючи з давніх еллінських або вавилонських календарів, закінчуючи єврейськими, буддійськими, календарями індуїстів і закінчуючи традиційними азіатськими календарями, такими як китайський або японський. Усі вони вказують як час сонячного року так і фазу місяця.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 2100 грн
  1200 грн
  i h

  Кожна монета відображає точне положення Сонця на горизонті кожного місяця, з невеликими відмінностями в розташуванні каменю. Циркон означає не тільки колір натурального каменю, присвоєний кожному місяцю, а й його особливі властивості.
  Нижня частина кожної монети прикрашена корінням – символом Землі під впливом сонячного випромінювання. Вони зображують посилення змін протягом усіх сезонів, починаючи з ранньої весни у березні та закінчуючи суворою зимою у січні.

  Кожна монета додатково багато прикрашена символами та графікою знаків зодіаку.

  Характеристики
  Номінал1 $
  Матеріалсрібло
  Проба925
  Вага10 г
  Якістьпруф
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Діаметр32 мм
  КраїнаОстров Ниуэ
  Рік випуску2013