Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Морські мушлі" серія - Скарби моря, 25 грам 2012 р. Палау

  З випуском монети «Морські мушлі Haliotis Iris Abalone» Республіка Палау надала колекціонерам унікальну можливість володіти цією воістину блискучою і надзвичайно інноваційною срібною монетою, випущеною в рамках серії Скарби моря-Sea Treasures, обмеженим тиражем Всього 2000 штук. Будучи дорогоцінним нумізматичним прикрасою, ця монета з голограмою стане прекрасним подарунком для близьких, прекрасно висловлюючи вашу любов і вдячність.
  Доступність : 1 в наявності
  5400 грн
  i h

  На аверсі монети в формі устриці зображено стилізовану композицію, що включає щит з Нептуном, який тримає тризуб, русалку поряд з ним і відкриту скриню зі скарбами. У верхній частині монети розміщено напис з назвою країни-емітента, під композицією номінал монети.

  На реверсі зображена справжня перлина Haliotis Iris Abalone, вбудована в нижню частину. Опукла голограма і форма раковини роблять цей випуск однією з найбільш незвичайних монет у світі. Ірис Haliotis - морські черевоногі молюски, ендемічні для узбережжя Нової Зеландії, які в основному використовуються для виготовлення ювелірних виробів, а також для різноманітних декоративних інкрустацій. Вгорі реверсу срібної монети знаходиться напис, що позначає рік випуску.

   

   

   

  Характеристики
  Номінал5
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага25 г
  ТематикаПодарунки коханим
  Якістьпруф
  КраїнаПалау
  Діаметр38x30 мм
  Рік випуску2012