Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Мудрість Сови» 20.74 грам Австрія

  Ця неймовірна монета є другою із серії «Око світу» і включає «Мудрість сови». Монета має гарний дизайн, якість Proof, чудова вставка Swarovski і вона поставляється у футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж 30000 штук по всьому світу. Незважаючи на здатність нічного мисливця повертати свою величезну голову на 270 градусів, всезнаючий спокій, який він випромінює, сидячи нерухомо на гілці, дивним чином нагадує наші старі краєвиди. Можливо, саме тому ми, люди, завжди впізнавали себе у сові. Світло мудрості немов сяє в очах птаха настільки, що раніше вважалося, що сова сама випромінює світло, її очі, як круглі вікна, чарівним чином висвітлюють пітьму. Прирівнювання світла до мудрості виходить із західного світогляду, який споконвіку пропонував світло розуму в боротьбі з силами темряви.
  Доступність : 1 в наявності
  4800 грн
  i h

  На аверсі монети зображена сова, що сидить на гілці, з якою вона терпляче й уперто дивиться вниз у пошуках свого видобутку. Птах оточений прикрасами, що нагадують давньогрецькі орнаменти.
  На реверсі монети зображено стилізоване обличчя сови з очима із багатогранних золотисто-жовтих сяючих кристалів Swarovski®.

  Характеристики
  Номінал20
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Обробкагладка
  Рік випуску2021
  Проба925
  Країна – виробник товаруАвстрія