Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Народження Венери - Ботічеллі" серії Шедеври мистецтва 2008 рік 20$ Острова Кука

  Срібна монета «Народження Венери» входить в серію монет «Шедеври мистецтва». Серія «Шедеври мистецтва» - одна з найвідоміших серій від монетного двору Німеччини B.H. Mayer`s, яку випустили для островів Кука. Серія стартувала в 2008 році з однією з найвідоміших в історії картин «Таємна вечеря», написаною Леонардо да Вінчі. З 2008 року острова Кука випустили понад 20 різних монет цієї серії. Відмінною особливістю монет цієї серії є елементи Swarovski®, які прикрашають кожну картину.
  Доступність : 1 в наявності
  10500 грн
  i h

  Ця  монета серії "Шедеври мистецтва" присвячена картині  відомого флорентійського живописця Сандро Боттічеллі  - «Народження Венери».

  Монета в капсулі, з сертифікатом, в презентаційному футлярі.

  Реверс: у центрі монети над і під картиною розміщені 17 кристалів Swarovski®, в центрі кольорове зображення картини Сандро Боттічеллі  «Народження Венери». 

  Картина ілюструє міф народження Венери. Оголена богиня пливе до берега в розкритій раковині, гнана вітром. У лівій частині картини Зефір (західний вітер) в обіймах своєї дружини Хлориди (рим. Флора) дме на раковину, створюючи вітер, наповнений квітами. На березі богиню зустрічає одна з грацій.

  Написи по ободумонети - MASTERSPIECES OF ART, SANDRO BOTTICELLI, рік випуску - 2008.

  Аверс: у центрі монети портрет королеви Єлизавети II. Написипоколу - ELIZABETH II - COOK ISLANDS - 20 DOLLARS.

  Характеристики
  Проба 999
  Якість пруф
  Происхождение Европа
  Країна Острови Кука
  Номінал 20 $
  Діаметр 55
  Наклад 1485
  Матеріал срібло
  Вага 93.3
  Рік випуску 2008