Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета Німеччини номіналом 5 марок 1 унція 2020 - це друга офіційна срібна монета, випущена Монетним двором Німеччини, обмеженим тиражем 25000 штук.
  Доступність : 1 в наявності
  2768 грн
  i h
  Аверс: із зображенням двоголового орла з лавровим вінком зліва і праворуч, внизу "НІМЕЧЧИНА" та символічним позначенням "5 МАРОК".

  Реверс: Силует жіночого уособлення Німеччини. Леді Німеччину супроводжує двоголовий орел - символ німецької міфології, пов'язаний з Янусом: богом усіх походжень, охоронцем дверей, воріт, проходів та мостів, покровителем договорів та спілок. Голови орла, звернені до різних сторін, символізують минуле та майбутнє.
  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Проба9999
  ПоходженняЄвропа
  Вага31.1 г
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета «Італія і Германія» серія Алегорія Silver Round - Germania- Italiya . Allegories 2020

  Срібна монета «Італія і Германія» серія Алегорія Silver Round - Germania- Italiya . Allegories 2020

  Монетний двір Німеччині представляє третє видання серії «Алегорії» - «Італія і Німеччина». Вся серія являє собою уособлення країн в образі красивих, чуттєвих і сильних жінок. Монети серії Allegorie випускаються в одному діаметрі 38,61 мм .
  2460 грн
   Зображення Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  2460 грн
   Зображення Німеччина і Колумбія - серія «Алегорія» 31,1 грам, Black Gold Space 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серія «Алегорія» 31,1 грам, Black Gold Space 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories) в Black Gold Space дизайні, присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  4100 грн