Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Німецька вівчарка" серія "Кращі друзі людини - собаки" 17,5 грам

  Монетний двір Польщі випустив серію монет «Кращі друзі людини», щоб підтвердити нерозривний зв'язок між людьми і собаками. З незапам'ятних часів ці чотириногі друзі віддано супроводжували людину. Собача натура підкорила серця широкого кола любителів домашніх тварин, для яких була виготовлена ця чудова колекція монет. Серія включає в себе монети: Йоркширський тер'єр, Німецька вівчарка, Чихуахуа, лабрадор Ретрівер, Чау-чау, кокер спанієль, Вест-хайленд-уайт-тер'єр. Німецька вівчарка - порода собак, спочатку використовувалася в якості пастушої і службово-розшукової собаки. Німецька вівчарка була отримана в результаті селекції і схрещування деяких різновидів гуртових собак Центральної та Південної Німеччини. Розрізняють Гладкошерстий і довгошерста різновиди. У наш час німецькі вівчарки займаються виставковою кар'єрою, охороною, а також є собаками для сім'ї. Ця службова собака з урівноваженим, рухливим типом поведінки, здібна до різноманітного дресирування.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

    На аверсі: в центральній частині розташований профільний портрет Її Величності королеви Єлизавети II. Нижче вказані проба срібла і фірмовий знак Монетного двору Польщі. По колу вигравірувані написи - «ELIZABETH II», «NIUE ISLAND», «1 DOLLAR», «2014». Уздовж краю монети знаходиться намистовий обід.

   На реверсі срібної монети на передньому плані знаходиться кольорове зображення Німецької вівчарки, надруковане за допомогою технології цифрового друку. На другому плані розташоване рельєфне зображення представника цієї породи на тлі декоративної рослинності. Угорі півколом вигравірувані написи польською та англійською мовами - «Owczarek Niemiecki» і «German Shepherd».

  Характеристики
  Номінал 1
  Происхождение Австралия и Океания
  Состояние Превосходная
  Матеріал срібло
  Вага 17.5 г
  Тип памятна
  Тематика Животные
  Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна Остров Ниуэ
  Діаметр 38,61 мм
  Рік випуску 2014