Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Ноїв Ковчег" 31,1 грам 2021 р. Вірменія

  Кожна монета є законним платіжним засобом за номіналом і випускається Центральним банком Вірменії. Монета "Ноїв ковчег" відрізняється вищою якістю карбування та чистотою, виробленою одним із найсучасніших приватних монетних дворів Німеччини Гейгер Едельметалле. Серія срібних монет «Вірменський Ноїв ковчег» присвячена одному з найвідоміших подій Біблії. Монети «Ноїв ковчег», вперше представлені в 2011 році, випускаються Центральним банком Республіки Вірменія. Виробництво монети підпорядковується строгим вимогам центрального банку: чистота дорогоцінного металу, вагу і якість карбування перевіряються і гарантуються державою. Дизайн має глибоке історичне коріння. За біблійними переказами, Ноїв ковчег застряг в горах Арарат після дощів. Гора Арарат - національний символ Вірменії. Гейгер Едельметалле. Гейгер - німецький переробник золота і срібла в злитках і найстаріший торговий дім срібла, який все ще працює. Його штаб-квартира знаходиться в замку Гюльденгосса недалеко від Лейпцига, який був побудований в 1720 році. Це єдиний приватний монетний двір в Німеччині.
  Доступність : 3 в наявності
  1290 грн
  i h

  Аверс: Зображено герб Республіки Вірменія разом з номіналом «500 DRAM» і роком.
  Реверс: Дизайн Едуарда Кургіняна, зображує голуба, який летить з  оливковою гілкою до Ноєвого  ковчегаа, плаваючим в водах повені перед горою Арарат на тлі сонця, що сходить.
  Суверенна монета підтримана урядом Вірменії.

   

   

  Характеристики
  КраїнаВірменія
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр39 мм
  Разом з цим також купують
   Зображення 5 франків 1861-1870 Наполеон III, Франція

  5 франків 1861-1870 Наполеон III, Франція

  Характеристики: Країна виробник Франція Тип Монети Європи Рік випуску 1861-1870 Діаметр 37.0 (мм) Вага 25.0 (г) додаткові характеристики Метал Срібло (Ag)
  1200 грн 750 грн