Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "один франк" 5 грам

  Гельвеція (Helvetia) — персоніфікований символ Швейцарії.
  Доступність : Немає в наявності
  513 грн
  i h
      Аверс: "A. BOVY INCT. HELVETIА А".

   Реверс: "1 FR".

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Проба835
  Вага5 г
  Діаметр23,2 мм
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "1 гривня 65 РОКІВ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ"

  Пам'ятна монета "1 гривня 65 РОКІВ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ"

  Монета "1 гривня" вшановує 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні. Її дизайн вражає глибоким патріотизмом та відзначає героїзм у тяжкі роки війни.
  103 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2023 р. 30 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2023 р. 30 грам

  Срібна монета Китайська Панда 2023 – одна з найпопулярніших інвестиційних монет Китайської Народної Республіки. Китайська Панда 2023, що містить 99.9% чистого срібла, була випущена з оновленим дизайном реверсу, який демонструє чарівну сцену - пара молодих панд, що грають на листяному дереві. Панди належать до найрідкісніших та маловивчених крупних тварин, чому сприяє їх потаємний спосіб життя. Панда занесена в Книгу Рекордів Гіннесу як одна з найпривабливіших тварин у світі. У Китаї їх ретельно оберігають, а ім'я панда лагідно переводиться як «ведмідь-кішка». Панда визнана національним скарбом Китаю і саме тому в її честь була випущена серія інвестиційних монет, яка служить законним платіжним засобом КНР.
  2050 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2024 р.

  Срібна монета "Китайська Панда" 2024 р.

  Срібна монета Китайська Панда 2024 – одна з найпопулярніших інвестиційних монет Китайської Народної Республіки. Китайська Панда 2024, що містить 99.9% чистого срібла, була випущена з оновленим дизайном реверсу, який демонструє чарівну сцену - панду, що обіймає своє дитинча. Панди належать до найрідкісніших та маловивчених крупних тварин, чому сприяє їх потаємний спосіб життя. Панда занесена в Книгу Рекордів Гіннесу як одна з найпривабливіших тварин у світі. У Китаї їх ретельно оберігають, а ім'я панда лагідно переводиться як «ведмідь-кішка». Панда визнана національним скарбом Китаю і саме тому в її честь була випущена серія інвестиційних монет, яка служить законним платіжним засобом КНР.
  1845 грн