Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Ой у лузі червона калина" 31.1 грам 2022 р. 10 гривень

  Присвячена українській народній пісні авторського походження, яка під час безжальної війни росії проти України зазвучала з новою силою, стала українським символом незламності, гімном мужнього протистояння.
  Артикул : 20337
  Доступність : 3 в наявності
  6970 грн
  i h
  Народна пісня, відома з часів козаччини ХVІІ століття, розвивалася, доповнювалася та отримала нове звучання в часи української революції на початку ХХ століття, а нині звучить на цілий світ різними мовами і єднає з попередніми поколіннями борців за волю України.
   
  На аверсе монеты на зеркальном фоне размещены: малый Государственный Герб Украины (слева), в центре – стилизованная символическая композиция: защитники разных поколений – казак, сечевой стрелок и современный воин Вооруженных Сил Украины, поднимают калину – опоэтизированный символ Украины, крона которой напоминает своими очертаниями границы нашей Родины; надписи: А МЫ ТУ КРАСНУЮ КАЛИНУ ПОДНИМЕМ, (вверху полукругом), внизу год чеканки – 2022 и полукругом – УКРАИНА, справа номинал – 10 и размещен графический символ гривны.
   
  На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: угорі півколом напис – продовження пісні: А МИ НАШУ СЛАВНУ УКРАЇНУ, ГЕЙ, ГЕЙ, РОЗВЕСЕЛИМО!; у центрі зображено гілку – листок і ягоди калини.
  Характеристики
  Номінал10
  Вага31.1 г
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Діаметр38.6
  Матеріалсрібло
  Рік випуску2022
  Країна – виробник товаруУкраїна
  СтанЧудова
  ПоходженняЄвропа
  Тираж5000 шт.
  Рік випуску2022
  Проба925
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "В єдності - сила" 31.1 грам 2022 р. 10 гривень

  Срібна монета "В єдності - сила" 31.1 грам 2022 р. 10 гривень

  20336
  Присвячена всенародному єднанню українців у боротьбі проти російського агресора та міжнародній підтримці, яку Україні надає весь світ, наближаючи спільну перемогу. Прагнення до свободи – визначальна цінність українців. Наша боротьба за незалежність та цілісність країни триває вже багато століть…
  6150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Земля-годувальниця"

  Пам'ятна монета "Земля-годувальниця"

  20313
  Присвячена цінності і значенню землі-годувальниці, яка за всіх часів залишається джерелом життя і матеріальних благ. Давні традиції землеробства знайшли відображення в українській усній народній творчості: “Про землю піклуйся – золотим зерном милуйся”, “Чорна земля білий хліб родить”, “Земля – наша мати, всіх годує”. Серія: Інші монети. Дата введення в обіг: 20 серпня 2019.
  6970 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  20227
  Присвячена яскравому, самобутньому й барвистому елементу народного костюма - українській вишиванці, яка своєю орнаментикою і кольоровою гамою відтворює традиції вишивання в кожному регіоні України.
  11275 грн