Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Перемога - чесноти королеви" 31,1 грам 2 021 о. святої Єлени

  Чесноти королеви - це принципи, засновані королевою Вікторією і просунуті королевою Єлизаветою II. Основні чесноти: Перемога, Істина, Справедливість, Милосердя, Мужність і Сталість. Більш того, шість чеснот королеви були вперше представлені на Меморіалі Вікторії, розташованому за межами Букінгемського палацу. Інвестиційні монети вагою в 1 унцію будуть випускатися щорічно, починаючи з срібної монети Перемоги Святої Єлени.
  Доступність : 1 в наявності
  1350 грн
  i h

  Срібна інвестиційна монета в одну унцію «Перемога - чесноти королеви» є офіційним платіжним засобом острова Святої Єлени. Острів Святої Єлени - заморська територія Великобританії, розташована в південній частині Атлантичного океану. На реверсі монети зображена перемога в образі Крилатого ангела на вершині Меморіалу Вікторії. Крім того, на Ободі є слова «Перемога через гармонію» і знак монетного двору Ост-Індської компанії. На аверсі зображено зображення Її Величності Королеви Єлизавети II роботи всесвітньо відомого скульптора Рафаеля Маклуфа, країна-емітент Свята Єлена, номінал в 1 фунт стерлінгів, вага, проба і річна дата. Крім того, як на аверсі, так і на реверсі зображений візерунок Ост-Індської компанії в полях.

  Характеристики
  Номінал1 фунт
  Проба999
  ПроисхождениеАфрика
  КраїнаВеликобритания
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40 мм
  Рік випуску2021
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Іван Федоров" 2010 Острови Кука

  Срібна монета "Іван Федоров" 2010 Острови Кука

  Пам'ятний випуск монети до дати 500 років від дня народження Івана Федорова. Іван Федоров був одним з батьків східнослов'янського книгодрукування. Він також був майстром з виготовлення гармат і винахідником багатостволового міномета.
  1200 грн 600 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  У восьмому випуску серії «Звір королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 2 унциями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  2550 грн
   Зображення Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  Капсула для монет діаметр 39 мм для монет Queen's Beast Silver Coins

  ОПИС Капсула кругла для монет діаметр 39 мм Внутрішній діаметр 39мм.Queen's Beast Silver Coins Ціна вказана за 1 шт.
  50 грн