Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Помаранчева жаба" серія Світ Жаб 15,5 грам, Палау 2014 р

  Голландський виробник монет Numiscollect, відомий тим, що випускає кілька популярних серій срібних монет, в тому числі зазначену нагородами серію «Морські скарби», і тут ми познайомимося з останнім твором із серії «Світ жаб» - Золота жаба. Монета є четвертою в серії і має 1/2 унції срібла 0,925. Помаранчева жаба (лат. Bufo periglenes) - невелика жаба, яка мешкала в обмеженому районі тропічних лісів Коста-Ріки (близько 30 км в діаметрі). Вперше вона була описана в 1966 році, проте після 1989 року її ніхто не бачив. Вважається вимерлим видом.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 2400 грн
  2000 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун з тризубом і русалка, що сидить зліва від нього, а також, розкритий скриня з грошима і напис RAINBOWS END, в нижній частині вказаний номінал - 2 долари, у верхній частині є напис - REPUBLIC OF PALAU, крім того з боків викарбувані 6 зірок, по три з лівої і з правої сторін.

  На реверсі монети присутнє кольорове зображення помаранчевої жаби  і стилізоване середовище її проживання, зазначений рік карбування - 2014, крім того, є напис WORLD OF FROGS - Bufo Periglenes.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Номінал2$
  Проба925
  Тираж1000 шт.
  Вага15.55 г
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна – виробник товаруПалау
  Діаметр35 мм
  Рік випуску2014