Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Пророки Старого Завіту: Авраам" з серії "Світова спадщина" 31,1 грам, 2015 рік

  Ця срібна монета вагою 1 унція, випущена у 2015 році номіналом 2 долари, присвячена Аврааму, одному з найважливіших пророків Старого Завіту. Авраам є патріархом трьох основних світових релігій: юдаїзму, християнства та ісламу. Вважається засновником єврейського народу через свого сина Ісаака та предком багатьох арабських племен через свого іншого сина Ізмаїла. Він відомий своєю непохитною вірою в Бога, який уклав з ним завіт, обіцяючи зробити його нащадків великим народом. Монета виготовлена зі срібла 999 проби та має тираж лише 999 екземплярів, що робить її цінним об'єктом для колекціонерів.
  Доступність : 3 в наявності
  4920 грн
  i h

  На аверсі монети традиційно зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний з великою деталізацією. Навколо портрету розташовані надписи: "ELIZABETH II", "NIUE", "TWO DOLLARS", а також рік випуску "2015". Рельєфне виконання портрету та тексту додає монеті елегантності та статусу.

   

   Реверс монети демонструє Авраама, який сидить на троні перед своєю палаткою. Біля нього схилився на коліна молодий Ісак, його син, що підкреслює важливість родини та віри у житті Авраама. Золотий ореол навколо голови Авраама символізує його святість. Декоративний фон з рослинними мотивами додає монеті вишуканості та історичної атмосфери.

   

   Ця монета є частиною серії "Світова спадщина" і прекрасно поєднує в собі історичну значимість та високий рівень карбування, роблячи її бажаним предметом для будь-якої колекції.

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Номінал2
  Рік випуску2015