Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Ревучий лев" Ніуе 155,5 грам 2021

  Острівна держава Ніуе за участю фірми «SD Bullion» емітував інвестиційні монети зі срібла під назвою «ROARING LION». Для виготовлення монет використано інвестиційне срібло з чистотою 9999. Загальний тираж склав 150.000 примірників. Якість карбування - Brilliant Uncirculated.
  Доступність : 1 в наявності
  10000 грн
  i h
   

  Аверс інвестиційних монет зі срібла має фон з радіально виходячих з центру променів. Поверх нього викарбуваний виконаний гравером Йеном Ранком Бродлі і офіційно схвалений британською короною рельєфний профіль королеви Англії і країни-емітента Єлизавети Другої. Навколо портрета найяснішої особи представлені загальні відомості по монетному випуску - емісійний рік «2021», номінал, державна приналежність і королівське ім'я.

  Зворотний бік срібних монет цілком присвячений зображенню «царя звірів» з відкритою пащею. На його короні можна прочитати символи «את» з івриту, що ідентифікують звіра як «Іудейського Лева» - одного із символів Завіту. Методом лазерного гравірування на сріблі в якості фону завдано вигадливий візерунок. На обідку діадеми ледь-ледь можна прочитати дрібним шрифтом напис «IN YOUR MAJESTY RIDE OUT VICTORIOUSLY». У нижній частині монетного поля представлені характеристики інвестиційного срібла.

  Характеристики
  Номінал10
  Проба9999
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Рік випуску2021
  Матеріалсрібло
  Вага155.5 г
  КраїнаОстров Ниуэ