Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Ревучий лев" Ніуе 31,1 грам 2021

  Острівна держава Ніуе за участю фірми «SD Bullion» емітував інвестиційні монети зі срібла під назвою «ROARING LION». Для виготовлення монет використано інвестиційне срібло з чистотою 9999. Загальний тираж склав 150.000 примірників. Якість карбування - Brilliant Uncirculated.
  Доступність : 2 в наявності
  1800 грн
  i h
   

  Аверс інвестиційних монет зі срібла має фон з радіально виходячих з центру променів. Поверх нього викарбуваний виконаний гравером Йеном Ранком Бродлі і офіційно схвалений британською короною рельєфний профіль королеви Англії і країни-емітента Єлизавети Другої. Навколо портрета найяснішої особи представлені загальні відомості по монетному випуску - емісійний рік «2021», номінал, державна приналежність і королівське ім'я.

  Зворотний бік срібних монет цілком присвячений зображенню «царя звірів» з відкритою пащею. На його короні можна прочитати символи «את» з івриту, що ідентифікують звіра як «Іудейського Лева» - одного із символів Завіту. Методом лазерного гравірування на сріблі в якості фону завдано вигадливий візерунок. На обідку діадеми ледь-ледь можна прочитати дрібним шрифтом напис «IN YOUR MAJESTY RIDE OUT VICTORIOUSLY». У нижній частині монетного поля представлені характеристики інвестиційного срібла.

  Характеристики
  Номінал2
  Проба9999
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Рік випуску2021
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр39 мм
  КраїнаОстров Ниуэ
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета Корабельний Шилінг 31,1 грам 2021р. Нідерланди

  Срібна монета Корабельний Шилінг 31,1 грам 2021р. Нідерланди

  Королівський монетний двір Нідерландів з гордістю представляє офіційний повторний випуск оригінального Утрехтського «Scheepjes-Schelling» або «Корабельний шилінг» 1786 року, випущений обмеженим тиражем всього в 10 000 монет по всьому світу. «Шеллінг» - це голландський тип монет, який існує в багатьох різновидах. Корабельний шилінг був введений в обіг в 1670 році, тому що в обігу перебувало багато неякісних монет в порівнянні з попередніми різновидами монети. Номінальна вартість шести стювер (5 центових монет). Назва Scheepjes-Schelling походить від його використання в торгівлі. Монета в основному використовувалася на міжнародному рівні. Цю приголомшливу срібну монету люблять у всьому світі за зміст металу в 1 унцію і класичний дизайн. Додайте 2021 Нідерланди 1 унцію Silver Ship Shilling Restrike в свою корзину сьогодні!
  1350 грн