Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Бика" з покриттям рутенієм 2021 р.

  Ця срібна з позолотою і покриттям рутенієм монета - це Твій особистий талісман на щастя і чудовий подарунок не тільки для тих, хто народився в рік Бика! Завдяки ній цей рік неодмінно стане успішним! Китайський рік Бика починається 12 лютого 2021 року, а закінчується 31 січня наступного року. Люди, народжені під цим знаком китайського зодіаку - це спокійні, терплячі, працьовиті і впевнені в своїх силах мислителі. Вони вважають за краще неспішне життя на лоні природи. Твоя особиста монета щастя! Розкішний подарунок для близької людини. Талісман на щастя і символ удачі! Срібло найвищої проби. Небанальний і стильний декор: покриття рутенієм, селективне золочення, червоний кристал Swarovski Elements.
  Доступність : 1 в наявності
  4800 грн
  i h

  Аверс: На аверсі можна побачити державний камерунський герб, назву країни-емітента, емісійний рік «2021», номінальне гідність, позначення і проба срібла, значок виробника монети.
  Реверс: яскраве повнокольорове зображення Бика, що підкреслює його силу і можливості. Поруч знаходиться китайський ієрогліф Бика і написи Рік Бика та червоний кристал Swarovski Elements.

  Характеристики
  Номінал500 франков
  ПоходженняАфрика
  СтанЧудова
  Матеріалсрібло
  Вага10 г
  Проба999
  Діаметр32 мм
  Країна – виробник товаруКамерун