Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Монета «Рік Коня 2014», випущена тихоокеанським островом Ніуе. Відсвяткуйте Рік Коня за допомогою цієї приголомшливої ​​кольоровий монети, прикрашеної УФ-друком і прикрашеної чудовою обробкою, кількість тиражів якої обмежена 9 999 екземплярами по всьому світу. Китайці вважають, що, оскільки коні народжуються для гонок або подорожей, всі люди народжені в цей рік потребують свободи і зазвичай залишають будинок молодими. Володіючи безмежною енергією і амбіціями, внутрішня сутність Коня завжди залишається сильно бунтарською. Монета «Рік коня» представлена ​​в привабливому підковоподібної футлярі, що робить її прекрасним подарунком для людини, яка народилася в 2014 році або в будь-який інший рік коня!
  Доступність : 1 в наявності
  2100 грн
  i h

  На аверсі монети зображено зображення Її Величності Єлизавети II. Портрет оточений такими написами: ім'я королеви, номінал монети, країна її випуску і рік.

  Спеціальна техніка карбування УФ-друку використовувалася для створення реверсивного дизайну з кольоровим зображенням двох рельєфних коней. Назва монети вказано вгорі монети. На додаток до китайського символу, що позначає Рік коня, на реверсі також є позолочена підкова, один з найпопулярніших символів удачі.

  Характеристики
  Номінал1
  Проба925
  Матеріалсрібло
  Вага16.81 г
  Типпамятна
  ТематикаЛунный календарь
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2014