Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Миші - Рік успіху" з кристалом Swarovski 10 грам 2020 р.

  На замовлення уряду африканської Республіки Камерун польський монетний двір в рамках нумізматичної програми «Місячний календар» відчеканив пам'ятну срібну монету номіналом 500 франків. Вона має рутенієве і частково золоте покриття, присвячена людям, що народилися під знаком Миші. Базовий метал монети - срібло з пробою «три дев'ятки». Крім рутенію для її обробки використаний кристал Сваровські червоного кольору. Максимальний тираж - 999 примірників. Розкішний подарунок для коханої людини, щасливий талісман і символ процвітання! Високоякісне срібло і оригінальна обробка а також елегантна упаковка. Рік Миші починається 25 січня 2020 року і закінчується 11 лютого 2021 року. Люди, народжені під цим знаком, розумні й економні, винахідливі і всебічно обдаровані. Ця монета - ваш особистий талісман удачі і прекрасний подарунок не тільки людям, народженим в рік Миші! Завдяки їй 2020 рік сповнений успіху!
  Доступність : 1 в наявності
  4050 грн
  i h

  На аверсі можна побачити державний камерунський герб, назву країни-емітента, емісійний рік «2020», номінал, проба срібла, значок виробника монети.

  На реверсі представлений знак, під яким пройде наступний 2020 рік. Тварина зображено в золоті, з короною, мантією і скіпетром, в який вставлений червоний камінь Сваровські. На хвіст щура нанизані цифри, що позначають рік. В якості фону використаний традиційний східний орнамент. Інші написи реверсу: найменування монети.

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага10 г
  Діаметр32 мм
  КраїнаКамерун
  Якістьпруф з позолотою
  Рік випуску2020