Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік пацюка" 2020 1 унція

  За угодою з урядом Токелау компанія «Treasures of Oz» відрубала 65 міліметрову пам'ятну срібну монету, яка продовжує серію «Місячний календар». Монета виконана в якості «proof» з 1 унції чистого срібла 999 проби, має номінал в 5 доларів і приурочена наступаючому року Щура. Загальний тираж випуску склав 500 примірників. Монета поміщена в презентаційний червоний футляр і супроводжується номерним сертифікатом.
  Доступність : 1 в наявності
  3000 грн
  i h

  Оформлення реверсу традиційно для всієї серії. Поле розділене на дві рівні частини. На лівій половині зображена матова фігура миші на дзеркальному тлі. На правій частині тварина викарбовано в дзеркальному виконанні на матовому тлі. Обидва гризуна зображені в профіль і повернені один до одного таким чином, що складається враження, що звір виглядає в дзеркало. Уздовж верхнього канта реверса вигравірувано назва срібної колекційної монети «YEAR OF THE RAT», уздовж нижнього -рік «2020».

  На аверсі викарбувано профіль Її Величності Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі, який останній рік використовується на грошових знаках Австралії, Новій Зеландії та Океанії. Нижче портрета розташовані технічні характеристики ( «1oz. 999 SILVER») і номінал срібної монети ( «FIVE DOLLARS»), а також герб залежної території Токелау. Над зображенням британської королеви вигравірувано її ім'я ( «ELIZABETH II»), назва емітента ( «TOKELAU 2020»). По зовнішньому краю аверсу розташований стилізований орнамент.

  Характеристики
  Номінал 5
  Проба 999
  Якість пруф
  Происхождение Австралия и Океания
  Діаметр Диаметр
  Країна Токелау
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Тематика Лунный календарь
  Рік випуску 2020