Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Рік Півня", 1 доллар

  На честь 2017 Року Півня всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2017 року за східним календарем - Півень - прийшов на монети зі срібла, найчистішого та благороднішого з металів.
  Доступність : Немає в наявності
  4100 грн
  i h

  Золоті та срібні інвестиційні монети «Рік Півня - 2017» являються 10-м випуском з відомої серії Пертського монетного двору - Австралійський Лунар II. Ці казкові монети присвячені півню, одному з 12 тварин стародавнього китайського місячного календаря. Люди, які народилися в «Рік Півня» (1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 і народжені в 2017 рр.) Мають такі риси характеру, як вірність, чесність, товариськість і працьовитість, що робить ці чудові монети відмінним вибором в якості подарунка на день народження або ювілей.

  На аверсі обох монет знаходиться знаменитий портрет королеви Єлизавети II, створений Яном Ренк-Бродлі. Портрет Її Величності оточений написами «Elizabeth II» (Єлизавета II), «Australia» (Австралія), «2017», а також позначеннями ваги, чистоти і номіналу.


  На реверсі золотої монети викарбувано зображення півня, що стоїть посеред бамбука і листя. На реверсі срібної монети зображено півня разом з куркою і трьома курчатами, серед квітів і листя бамбука. Зображення на реверсі обох монет оточені такими написами: «Year of the Rooster» (Рік Півня), «Р» - знак монетного двору і китайський ієрогліф, що позначає півня.

  Обидві монети викарбувано із чистого золота і срібла 0,9999 проби. Ці приголомшливі монети є законним платіжним засобом в Австралії, а їх вагу і чистоту гарантує уряд Австралії. Кожна інвестиційна монета продається монетним двором в акриловому кейсі, щоб зберегти високу якість і стан. Пертский монетний двір буде виробляти в необмеженій кількості золоті монети вагою в 1 кг., 10, 2, ½, ¼, 1/10, 1/20 унцій, а також срібні монети вагою в 1 кг., 10, 5, 2 і ½ унцій. Срібні монети з вагою в 10 кг. буде викарбовано всього 100 штук, 300 тис. штук срібних монет вагою в 1 унцію і 30 тис. штук золотих монет вагою в 1 унцію. Оскільки місячні монети вагою в 1 унцію є колекційними, розпродані вони будуть швидко.

  Серія «Австралійський Лунар II» завжди була дуже затребуваною у пристрасних нумізматів через їх високу якість та популярність. Ця відома серія почалася в 2008 році з «Року миші». Унікальний дизайн монет і їх рідкість, - все це сприяло тому, щоб вони стали бестселером у всьому світі.

  Характеристики
  Номінал1
  СтанЧудова
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Якістьпруф
  Діаметр45,6 мм
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Рік випуску2017