Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Півня" Proof 1 доллар

  На честь 2017 Року Півня всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2017 року за східним календарем - Півень - прийшов на монети зі срібла, найчистішого та благороднішого з металів.
  Доступність : 1 в наявності
  4920 грн
  i h

  Cрібні інвестиційні монети «Рік Півня - 2017» являються 10-м випуском з відомої серії Пертського монетного двору - Австралійський Лунар II. Ці казкові монети присвячені півню, одному з 12 тварин стародавнього китайського місячного календаря. Люди, які народилися в «Рік Півня» (1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 і народжені в 2017 рр.) Мають такі риси характеру, як вірність, чесність, товариськість і працьовитість, що робить ці чудові монети відмінним вибором в якості подарунка на день народження або ювілей.

  На аверсі монет знаходиться знаменитий портрет королеви Єлизавети II, створений Яном Ренк-Бродлі. Портрет Її Величності оточений написами «Elizabeth II» (Єлизавета II), «Australia» (Австралія), «2017», а також позначеннями ваги, чистоти і номіналу.


  На реверсі монети зображено півня разом з куркою і трьома курчатами (птахи прикрашені кольоровим тамподруком), серед квітів і листя бамбука. Зображення оточені такими написами: «Year of the Rooster» (Рік Півня), «Р» - знак монетного двору і китайський ієрогліф, що позначає півня.


  Серія «Австралійський Лунар II» завжди була дуже затребуваною у пристрасних нумізматів через їх високу якість та популярність. Ця відома серія почалася в 2008 році з «Року миші». Унікальний дизайн монет і їх рідкість, - все це сприяло тому, щоб вони стали бестселером у всьому світі.

  Характеристики
  Номінал1
  СтанЧудова
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Діаметр45,6 мм
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Рік випуску2017