Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік ЩУРА", 1 доллар, 31 грам

  На честь 2008 Року Щура починається новий випуск всесвітньо відомої серії австралійських монет "Місячний календар II". Символ 2008 року по східним календарем - Щур - прийшов на монети зі срібла, найчистішого та благороднейшего з металів.
  Доступність : 1 в наявності
  5330 грн
  i h

  Рік Щура починає 12-річний цикл китайського місячного календаря. Випуском цієї монети Австралійський Пертський монетний двір з 2008 року розпочинає другу серію срібних монет з новим дизайном, присвячену 12 знакам китайського місячного календаря. Знак Щура - символ багатства та удачі.

   Монета видана як законний платіжний засіб відповідно до австралійського закону про валюту 1965 року. Монета викарбувана із срібла 999 проби.

   На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний Яном Ранк-Бродлі, а також на тій же стороні півколом по краю, позначено країну-виробника «Австралія», рік випуску «2008», метал і чистота «Срібло 999».

   На реверсі срібної монети зображено дві кольорові миші, що сидять на підстилці із соломи на тлі гарбузів. Дизайн монет доповнюють китайський ієрогліф, що означає мишу, напис англійською мовою «Рік миші» та тавро монетного двору у вигляді літери «P».

  Характеристики
  Номінал1
  СтанЧудова
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Вага31.135 г
  Проба999
  Діаметр45,10 мм
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Рік випуску2008