Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Рік ЩУРА 2020" Gold Black Empire

  Срібна монета "Рік ЩУРА 2020" входить в серію "Gold Black Empire". Монета викарбувана зі срібла 9999 проби та покрита чорним рутенієм та 24-каратним золотом. Срібна монета Рік щура 2020 – сьомий випуск в популярній серії Shēngxiào Collection від монетного двора Британії The Royal Mint. Shēngxiào Collection поєднує дух Китайських традицій та сучасні методи дизайну і чеканки монет в кожному випуску, присвяченому всім 12 тваринам Китайського знаку зодіаку.
  Доступність : Немає в наявності
  3000 грн
  i h

  Оскільки Китайський зодіакальний цикл починається заново в 2020 році - ця прекрасна срібна монета в  1 унцію присвячена святкуванню Місячного Року Щура 2020.

  Монета датована 2020 роком і присвячена всім народженим під знаком щура, який характеризує їх як мудрих, допитливих та різносторонньо освічених. Вони кмітливі і меткі,можуть пристосуватися до будь-якої ситуації в житті.

  Реверс  монети відрізняється бездоганним дизайном щура на новій мікроточковійї текстурі, що демонструє спритність та допитливість тварини. Щур зображений на тлі півоній, однієї з найулюбленіших в Китаї квітів. Півонії є поширеною темою у давньокитайських художніх творах. Ці прекрасні квіти символізують багатство, удачу, достаток і щастя.  Також на реверсі є напис "Рік Щура", дата 2020, вага 1 унція та якість металу 999.

  На аверсі зображено профільЇї Величності королеви Єлизавети II, грошовий номінал монети 2 фунти.

  Характеристики
  Номінал 2
  Состояние Превосходная
  Происхождение Европа
  Матеріал срібло
  Вага 31.135 г
  Проба 999
  Якість пруф
  Діаметр 39 мм
  Країна Великобритания
  Рік випуску 2020