Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік собаки кольорова" Lunar I 155.5 грам Австралія

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним. Особлива зовнішня привабливість австралійських Лунарів надає їм додаткову цінність крім простого інвестування. В оформленні кожної монети використана одна з 12 тварин - символів року за китайським календарем, що робить монети прекрасним подарунком або предметом колекціонування.
  Доступність : 1 в наявності
  6000 грн
  i h

  Історія Лунарів

  Настання Нового року за китайським календарем - це важлива подія в усьому світі, і уряд Австралії вирішив присвятити цьому цілу серію срібних монет. Оформлення Лунарів засноване на 12-річному циклі китайського календаря. Кожен рік цього циклу пов'язаний з окремою твариною. Випуск срібних монет китайського календаря було розпочато в 1999 році, році Кролика. Оскільки кількість наявних у продажу Лунарів більш ранніх тиражів невелика, то ми рекомендуємо вам почати колекціонувати ці красиві та унікальні монети вже з цього року!

  Тиражі срібних Лунарів:

  1999 - монета року Кролика
  2000 - монета року Дракона
  2001 - монета року Змії
  2002 - монета року Коня
  2003 - монета року Кози
  2004 - монета року Мавпи
  2005 - монета року Півня
  2006 - монета року Собаки
  2007 - монета року Свині
  2008 - монета року Щура
  2009 - монета року Бика
  2010 - монета року Тигра

  Дизайн Австралійського срібного Лунара 2006 року - Рік Собаки
  Саме привабливий дизайн і висока якість робить Лунар настільки популярним серед колекціонерів. Найтонші деталі, рельєфне зображення, що чергує поліровані і матові поверхні, виготовлені з чистого срібла 999 проби.

  На аверсі монети є зображення королеви Єлизавети II, номінальна вартість монети і назва держави походження (Австралія).

  Реверс Лунара "Рік Собаки" прикрашає зображення відповідної тварини - символу року за китайським календарем. Також зображений китайський ієрогліф, що означає "Собака", вказані рік випуску монети (2006), вага і проба срібла (999).

  Характеристики
  Номінал8
  Матеріалсрібло
  Вага155.5 г
  Проба999
  КраїнаАвстралия и Океания
  Рік випуску2006