Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Свині" Lunar 1 Series, 155,5 грам

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 12000 грн
  9000 грн
  i h

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. Пробу срібла і вказану на монеті вагу гарантує уряд Австралії. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним.

  Особлива зовнішня привабливість австралійських Лунарів надає їм додаткову цінність крім простого інвестування. В оформленні кожної монети використана одна з 12 тварин - символів року за китайським календарем, що робить монети прекрасним подарунком або предметом колекціонування.

  Історія Лунарів

  Настання Нового року за китайським календарем - це важлива подія в усьому світі, і уряд Австралії вирішив присвятити цьому цілу серію срібних монет. Оформлення Лунарів засноване на 12-річному циклі китайського календаря. Кожен рік цього циклу пов'язаний з окремою твариною. Випуск срібних монет китайського календаря було розпочато в 1999 році, році Кролика. Оскільки кількість наявних у продажу Лунарів більш ранніх тиражів невелика, то ми рекомендуємо вам почати колекціонувати ці красиві та унікальні монети вже з цього року!

  Дизайн Австралійського срібного Лунара 2007 року - Рік Свині

  Саме привабливий дизайн і висока якість робить Лунар настільки популярним серед колекціонерів. Найтонші деталі, рельєфне зображення, що чергує поліровані і матові поверхні, виготовлені з чистого срібла 999 проби.

  На аверсі монети є зображення королеви Єлизавети II, номінальна вартість монети і назва держави походження (Австралія).

  Реверс Лунара "Рік Свині" прикрашає зображення відповідної тварини - символу року за китайським календарем. Також зображений китайський ієрогліф, що означає "Свиня", вказані рік випуску монети (2007), вага і проба срібла (999).

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Вага155.5 г
  Проба999
  Країна – виробник товаруАвстралія та Океанія
  Рік випуску2007