Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Рік Тигра", 1 долар, PROOF 31,1 грам

  На честь 2010 Року Тигра всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2010 року за східним календарем - Тигр - прийшов на монети зі срібла, найчистішого та найвишуканішого з металів.
  Доступність : 1 в наявності
  4100 грн
  i h

  2010 рік за китайським місячним календарем рік Тигра. Австралійський Пертський монетний двір випустив нову монету з серії китайського місячного календаря, присвячену року Тигра, це вже другий випуск цієї серії.

  Монета викарбувана в якості законного платіжного засобу відповідно до австралійського закону про валюту 1965 року. Кожна з монет викарбувана з чистого срібла 999 проби.

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний Яном Ранк-Бродлі, а також на тій же стороні півколом по краю, позначена країна виробник «Австралія», рік випуску "2010", метал і чистота металу «Срібло 999».

  На реверсі срібної монети зображений Тигр, що лежить під деревом. Малюнок доповнює напис «Рік Тигра» і китайський ієрогліф «Тигр», а також тавро Пертського монетного двору у вигляді літери «P».

  Характеристики
  Номінал1
  СтанЧудова
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Вага31.135 г
  Проба999
  Діаметр45,60 мм
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Рік випуску2010