Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Роберт Фалкон Скотт" 31,1 г 2012 Ніуе

  Монета випущена Новозеландським Монетним Двором, присвячена життю та досягненням дослідника та офіцера Королівського флоту капітана Роберта Фалкона Скотта. Скотт очолив дві антарктичні експедиції: експедицію «Діскавері» (1901–04) та нещасну експедицію «Терра Нова» (1910–1913). Статус Скотта як британського героя за останнє століття іноді ставився під сумнів, проте його особиста хоробрість і стоїцизм завоювали йому місце в історії. На його честь була названа сучасна база Скотт в Антарктиді.
  Доступність : 4 в наявності
  Стара ціна : 2870 грн
  2050 грн
  i h

  Малюнок реверсу:
  на ньому зображено вигравіруваний портрет капітана Роберта Фалкона Скотта на тлі зображення його корабля "Терра Нова" у крижаних водах Антарктики. Зліва від монети знаходиться останній уривок із щоденника Скотта, написаного про його злощасну експедицію на Терра Нова до Південного полюса. На рамці монети вигравіровано посвяту хоробрості капітана Скотта словами «прагнути, шукати, знайти і не здаватися» разом із роками народження та смерті Скотта.
  Дизайн аверсу:
  на ньому зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II Рафаеля Маклуфа. Монета випущена Монетним двором Нової Зеландії як законний платіжний засіб під керуванням острова Ніуе.

  Характеристики
  Номінал2
  Проба999
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Рік випуску2012
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40.7 мм
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе