Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Русалка" 31,1 грам, 2018 р.

  Монета від монетного двору Scottsdale Mint натхненна древнім фольклором. Легенда про русалку Фіджі моторошна і таємнича, ця містична істота тепер нагадує цю прекрасну срібну монету в 1 унцію. Легенда про русалку Фіджі почалася, коли моряк натрапив на те, що він вважав справжньою русалкою, яка випливла на берег на островах Фіджі на початку 1800-х років. Оригінальний об'єкт був виставлений П.Т. Барнум в Американському музеї Барнума в Нью-Йорку в 1842 році і потім загадково зник. Передбачається, що одна з численних пожеж завданих Барнуму, знищила «Русалку».
  Доступність : Немає в наявності
  900 грн
  i h

  Аверс: зображено герб Фіджі і номінал 1 долар.
  Реверс: зображує русалку, яка виривається через поверхню води.
  Ця монета виготовлена і поширена монетним двором Scottsdale Mint і є законним платіжним засобом на Фіджі.

  Дуже низький тираж 15 000 монет.

  Характеристики
  Номінал 1
  Вага 31.1 г
  Состояние Превосходная
  Происхождение Австралия и Океания
  Країна Фіджі
  Матеріал срібло
  Матеріал 999
  Размер 38,6 мм
  Рік випуску 2018
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Гончар"

  Пам'ятна монета "Гончар"

  Присвячена одному з важливих видів господарської діяльності та мистецької культури українців - гончарству, яке протягом багатьох століть посідало одне з провідних місць серед селянських промислів й увібрало в себе технічні навички та художні традиції, що існували ще з часів неоліту. Монету виготовлено з використанням технології патинування.
  1800 грн 900 грн
   Зображення Срібний раунд "Диявол з Джерсі - The Jersey Devil" серія криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Диявол з Джерсі - The Jersey Devil" серія криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Цю істоту Диявола з Джерсі часто описують як прямоходячого, зростом від 1 до 1,8 м, з тілом покритим чорним пухом, з крилами схожими на крила кажана (тобто вміє літати), темно-червоними очима і головою, схожою на кінську ( або козячу, або собачу), довгою шиєю, баранячими рогами, короткими передніми лапами з гострими кігтями, роздвоєними копитами і роздвоєним хвостом, проте існують різні описи (в деяких з яких він вельми сильно нагадує кенгуру). У легендах повідомляється, що ця істота швидко пересувається і видає «крик, від якого кров холоне в жилах»
  900 грн