Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна Монета "Сажотрус" серія Символи удачі, Ніуе

  Монетний двір Польщі представляє серію монет «Символи удачі». Серія складається з дев'яти монет, присвячених символам удачі, які залучають щастя, процвітання, любов і радість. Срібна монета «Сажотрус» - чарівний срібний диск, який може стати Вашим талісманом. Сажотрус - це вісник щастя та благополуччя. Існує думка, що сходи сажотруса з'єднує небо із землею і символізує дорогу до успіху і багатства.
  Доступність : 1 в наявності
  2100 грн
  i h

  Аверс: у центральній частині знаходиться прозора капсула, що містить срібний елемент у вигляді сажотруса, покритий 24-каратним золотом. У верхній частині монети - портрет Її Величності Королеви Єлизавети II. Праворуч від портрета силует сажотруса. Фон - стилізована поверхня з декоративними мотивами. По колу - напис: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (емітент), 2014 (рік карбування), 1 DOLLAR (номінал).

  Реверс: у центрі - стилізоване зображення сажотруса. Нижче вставлена ​​в монету прозора капсула з срібним філігранним елементом у формі сажотруса, покритим 24-каратним золотом. З лівого боку, уздовж краю - напис англійською мовою: GOOD LUCK (Удачі!).

  Монета поміщена в захисну капсулу і подарунковий футляр. Має сертифікат відповідності.

  Характеристики
  Номінал 1
  Проба 999
  Происхождение Австралия и Океания
  Матеріал срібло
  Вага 14.4 г
  Тип коллекционная
  Тематика Монеты на счастье
  Якість пруф
  Діаметр 32 мм
  Країна Польща
  Рік випуску 2014