Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Сибірська Хаскі" серія "Кращі друзі людини - собаки" 17,50 грам

  Монетний двір Польщі випустив серію монет «Кращі друзі людини», щоб підтвердити нерозривний зв'язок між людьми і собаками. З незапам'ятних часів ці чотириногі друзі віддано супроводжували людину. Собача натура підкорила серця широкого кола любителів домашніх тварин, для яких була виготовлена ця чудова колекція монет. Серія включає в себе монети: Йоркширський тер'єр, Німецька вівчарка, Чихуахуа, Лабрадор ретрівер, Чау-чау, Кокер спанієль, Вест-хайленд-уайт-тер'єр, Сибірська Хаскі. Судячи з назви породи, Сибірський Хаскі походить з Північно-східних областей Азії. Порода була виведена з метою отримання витривалих і неймовірно розумних тварин для перевезення вантажів з урахуванням складних погодних умов. На сьогодні Хаскі - це відмінний друг для сім'ї. Срібні пам'ятні монети показують нам реалістичне зображення пса завдяки використанню цифрового друку. Виріб супроводжується спеціально розробленим кейсом, який також прикрашений зображенням собаки.
  Доступність : 1 в наявності
  4510 грн
  i h

  На аверсі монети «Чихуахуа» в центральній частині монети розташований профільний портрет Її Величності королеви Єлизавети II. Нижче позначені: проба срібла - «Ag 999» і фірмовий знак Монетного двору Польщі - «m / w». По колу вигравірувані написи - «ELIZABETH II», «NIUE ISLAND», «1 DOLLAR», «2016».

  Реверс: На передньому плані зліва знаходиться голова собаки породи Сибірська Хаскі. Це зображення виконано в кольорі. Інша частина реверсу виконана в рельєфі і показує нам собаку з упряжкою на тлі зимового пейзажу. Вгорі викарбувано SIBERIAN HUSKY.

  Характеристики
  Номінал1
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  СтанЧудова
  Матеріалсрібло
  Вага17.5 г
  Типпам'ятна
  ТематикаТварини
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2016