Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Свобода"

  Пропонуємо Вашій увазі унікальну колекційну монету "Свобода", випущену у 2018 році острівною державою Ніуе. Ця монета виготовлена зі срібла високої проби та відзначається високою якістю карбування. Її дизайн поєднує в собі мистецьку майстерність і символічне значення, що робить її цінним доповненням до будь-якої нумізматичної колекції. Монета символізує свободу та незалежність, що відображено в її художньому оформленні.
  Доступність : 1 в наявності
  4100 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний з надзвичайною точністю та деталізацією. Навколо портрету розташований надпис "ELIZABETH II", "NIUE ISLAND" та номінал з датою випуску "1 DOLLAR 2018". Монета є законним платіжним засобом острівної держави Ніуе. 

   

   Реверс монети прикрашає величний орел, що символізує свободу та незалежність. Над орлом знаходиться художньо виконаний блакитний декоративний елемент, що надає монеті особливого шарму. Внизу розташовані слова "WOLNOŚĆ", "СВОБОДА" та "FREEDOM", що підкреслюють міжнародний символізм цієї монети.

   

   Ця монета стане чудовим поповненням для будь-якої колекції, а також відмінним подарунком для цінителів мистецтва та нумізматики. Замовляйте зараз, щоб додати до своєї колекції цей символ свободи та краси!

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага17.5 г
  Діаметр38.61 мм
  Номінал1
  Рік випуску2018