Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Свобода, що веде народ - Делакруа" серії Шедеври мистецтва 2013 рік 20$ Острова Кука

  Срібна монета «Свобода, що веде народ» входить в серію монет «Шедеври мистецтва». Серія «Шедеври мистецтва» - одна з найвідоміших серій від монетного двору Німеччини B.H. Mayer`s, яку випустили для островів Кука. Серія стартувала в 2008 році з однією з найвідоміших в історії картин «Таємна вечеря», написаною Леонардо да Вінчі. З 2008 року острова Кука випустили понад 20 різних монет цієї серії. Відмінною особливістю монет цієї серії є елементи Swarovski®, які прикрашають кожну картину.
  Доступність : 1 в наявності
  14000 грн
  i h

  Ця  монета серії "Шедеври мистецтва" присвячена картині  відомого французького художника Ежена Делакруа  - «Свобода, що веде народ».

  Монета в капсулі, з сертифікатом, в презентаційному футлярі.

  Реверс: у центрі монети над і під картиною розміщені 17 кристалів Swarovski®, в центрі кольорове зображення картини Ежена Делакруа «Свобода, що веде народ». Картина присвячена липневій революції 1830 року, яка повалила уряд короля Карла X. Жінка, зображена в центрі картини, має втілювати Свободу, яка веде за собою людей через тіла загиблих. Вона також тримає прапор-триколор Французької революції в одній руці і рушницю в іншій. Ця картина і образ Свободи, створений Делакруа, став культовим і зайняв провідне місце у французькій та інших культурах. Написипоободумонети - MASTERSPIECES OF ART, EUGENE DELACROIX, ріквипуску - 2013.

  Аверс: у центрі монети портрет королеви Єлизавети II. Написипоколу - ELIZABETH II - COOK ISLANDS - 20 DOLLARS.

  Характеристики
  Проба999
  Якістьпруф
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруОстрови Кука
  Номінал20 $
  Діаметр55
  Тираж1830
  Матеріалсрібло
  Вага93.3
  Рік випуску2013